Uspješan test meč: Crveno - crni ubjedljivi protiv Mladosti

Objavljeno: 17:47, 31 Mart 2021
Ubjedljiva pobjeda za samopouzdanje

Naš tim je na gostovanju u Kikačima slavio pobjedu 0:8 (0:1).

Crveno – crni su danas odigrali test meč u Kikačima, kao uvertiru uoči nastavka premijerligaške sezone i derbija protiv Željezničara.

Na stadionu Tom – Cat Arena u Kikačima naš tim je ostvario ubjedljivu pobjedu protiv Mladosti od 0:8 (0:1). Mladen Žižović je isprobao sve prvotimce kroz dva kombinovana sastava. Svi su dobili minutažu, a nakon što je prvo poluvrijeme okončano našim vodstvom 0:1, uslijedila je serija golova.

U vodstvo smo došli golom Ševkije Resića iz penala, a drugo poluvrijeme donosi sjajnu partiju Roberta Miškovića koji je četiri puta tresao mrežu Mladosti. Golove su još postigli Kenin Devedžić i Nikola Leko, da bi konačnih 0:8 iz slobodnog udarca postavio Adnan Islamović.

„Sve je proteklo u najboljem redu. Bio je ovo jedan dobar trening – meč i najvažnije je da je okončan bez povreda. Igrali smo protiv vrlo korektnog domaćina i ovom prilikom im se zahvaljujem na gostoprimstvu“, ustvrdio je Mladen Žižović nakon utakmice u Kikačima.

Šef struke Crveno – crnih i njegovi saradnici u miru i tišini pripremali su ekipu za nastavak ligaških uzbuđenja. Preostalo je još par dana do novog izazova – derbija protiv Željezničara.

Ovaj susret 24. Kola M-Tel Premijer lige BiH igra se u subotu (03. april) sa početkoom od 15:00 sati.