Marko Pervan novi fudbaler crveno-crnih

Objavljeno: 10:58, 16 Januar 2023
article image

Marko Pervan novi je fudbaler našeg kluba.

Prethodne polusezone nosio je dres Leotara iz Trebinja. Odigrao je 15 utakmica i postigao 3 pogotka. Sa našom ekipom ovaj 26-godišnji veznjak, potpisao je ugovor do kraja sezone. Sigurno je da će biti od velike koristi našem stručnom štabu. 

"Dobio sam poziv ljudi iz Slobode i brzo smo se dogovorili. Sloboda je veliki klub i sigurno da im nije mjesto tu gdje trenutno jesu. Ja ću dati sve od sebe da sa svojim novim suigračima to popravimo i da se podignemo na ljestvici što Sloboda i zaslužuje", istakao je Marko Pervan.

Ranije u karijeri nastupao je za Imotski, Split, Šibenik, Cibaliju, Osijek,  Skënderbeu, Botev Plovdiv, Korona Kielce. Osim za Leotar, u domaćem prvenstvu nastupao je i za Široki Brijeg.

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • bhtelecom
 • plava
 • a2b
 • 4You
 • Fitogether
 • Solana
 • Leda
 • Bingo
 • Dita
 • NLB Banka
 • Admiral
 • Limpio
 • HH Inc
 • Medz
 • Komunalac
 • Ingram
 • Una Storia
 • GPP