Kadeti ubjedljivi protiv Radnika: Četiri gola u preokretu

Objavljeno: 14:15, 13 Februar 2021
Naši kadeti bili su raspoloženi protiv gostiju iz Bijeljine

Bijeljinci su poveli, no uslijedila je izvrsna predstava Crveno - crnih.

Naša kadetska selekcija danas je na pomoćnom stadionu Tušanj odigrala još jedan pripremni meč. Protivnik Crveno - crnih bio je Radnik iz Bijeljine koji je ubjedljivo poražen rezultatom 4:1 (1:1).

Meč nije počeo dobro za izabranike trenera Adnana Jahića, jer su gosti iskoristili smušenost naše odbrane i poveli 0:1 preko Andrije Lošića u 17. minuti.

Uslijedila je velika ofanziva naših kadeta, no poravnanje je stiglo tek u 34. minuti nakon efektne akcije. Strijelac za 1:1 bio je Ensar Mešić. Prethodno su Crveno - crni propustili nekoliko sjajnih prilika da mnogo ranije dođu do izjednačenja.

Nakon pauze naš tim je zaigrao mnogo efikasnije, pa su u drugom poluvremenu još tri puta tresli mrežu gostiju iz Semberije. Crveno - crni su poveli 2:1 preko Tarika Biserovića već u 49. minuti, a do kraja susreta Biserović je postigao još jedan pogodak. Strijelac za konačnih 4:1 bio je Adnan Tabaković.

Podsjetimo, naša U-17 selekcija krajem februara nastavlja takmičenje u Omladinskoj Premijer ligi BiH.