Historijat mečeva u Bijeljini: Šesto gostovanje Crveno - crnih

Objavljeno: 12:06, 30 April 2021
Detalj sa meča u Bijeljini koji je odigran 2017. godine

Zadnju utakmicu na gostovanju u Semberiji okončali smo remijem 1:1.

Današnja utakmica 28. kola M-Tel Premijer lige BiH protiv Radnika biće tek šesta koju igramo na gostovanju u Bijeljini u okviru bh. šampionata.

Radnik je relativno noviji član elitnog bh. fudbalskog takmičenja, pa smo zbog toga i odigrali tako malo mečeva u Semberiji. Gledajući statistički, domaćini su slavili u tri meča, jedan smo okončali našim trijumfom, a jedan je završen podjelom bodova.

Gol razlika je 6:4 u korist Bijeljinaca. Posljednji susret odigran u oktobru prošle godine završen je neriješeno 1:1. Golom Jasmina Osmića tada smo došli u vodstvo u 47. minuti, a domaćini su poravnali u 64. minuti preko Vladimira Bradonjića.

Jedini trijumf u Bijeljini ostvarili smo u novembru 2018. godine. Golom Tonija Livančića (74') slavili smo pobjedu 0:1.