Dječaci osvojili nove zlatne medalje

Objavljeno: 16:47, 19 Januar 2023
article image

Mališani rođeni 2014. godine osvojili su turnir u organizaciji SK "Bambi" Tuzla.

Baš poput svojih klupskih drugova koji su jučer bez poraza osvojili isti turnir u dobnom uzrastu do 11 godina, djecači koje sa klupe predvode Maid Tufekčić i Maid Jaganjac, danas su kao i na prethodnim turnirima pokazali sav svoj kvalitet. Uvjerljivo su došli do prvog mjesta, a u finalu su odmjerili snage sa svojim klupskim kolegama. Sloboda je na ovom turniru nastupala sa dvije ravnopravne ekipe koje su se na kraju i susrele u finalu.

Naše 2014. godište, ujedno je i jedna od najperspektivnijih selekcija u našoj školi fudbala. Novim peharom nastavili su tamo gdje su stali prethodne godine. Na posljednja 4 turnira na kojima su nastupali, osvajali su prva mjesta što pokazuje da se u našoj školi fubala sa svim selekcija kvalitetno radi. Vjerujemo da će mališani  nastaviti kontinuirano raditi kako bi u budućnosti ostvarili nove uspjehe, osvojili još mnogo medalja i donijeli nove pehare u klupske vitrine.

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • bhtelecom
 • plava
 • a2b
 • 4You
 • Fitogether
 • Solana
 • Leda
 • Bingo
 • Dita
 • NLB Banka
 • Admiral
 • Limpio
 • HH Inc
 • Medz
 • Komunalac
 • Ingram
 • Una Storia
 • GPP