Novo ime: Vanja Marković potpisao za Crveno - crne

Objavljeno: 10:39, 11 Februar 2021
article image
Vanja Marković

Zadni veznjak na Tušanj stiže iz gruzijskog Torpeda Kutaisi.

Od danas FK Sloboda je bogatiji za još jednog fudbalera.

Vanja Marković (26) potpisao je ugovor sa Crveno - crnim čime je zvanično postao član našeg kluba. Marković igra na poziciji zadnjeg veznog igrača, a na Tušanj je stigao iz gruzijskog Torpeda Kutaisi.

"Kratko sam vrijeme ovdje, ali za sada je sve kako sam i očekivao. Kod nas u Srbiji, ali i na Balkanu Sloboda je veliki klub, bogate tradicije. Nadam se da ću se dobro uklopiti i da ćemo imati uspješnu polusezonu", izjavio je Marković nakon potpisa ugovora.

Veznjak rođen u Beogradu iza sebe ima bogatu inostranu karijeru. Nakon U-19 selekcije Partizana nastupao je za Koronu Kielce (Poljska), Vardar (S. Makedonija), Farense (Portugal), Kaposvar (Mađarska) i Torpedo Kutaisi (Gruzija).

Ovom prilikom Vanji želimo dobrodošlicu u naš klub. Dobrodošao u crveno - crnu porodicu.

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • Leda
 • Bingo
 • Dita
 • NLB Banka
 • Sparkasse
 • Junuzovic
 • Sarajevo Osiguranje
 • Admiral
 • Tim Gradnja
 • Sonra-Telefunken
 • Klaus Lehmann
 • Marcaffe
 • Baupartner
 • Tep Light
 • Sector Security
 • Limpio
 • AquaMont
 • Hrastik
 • Senex
 • HH Inc
 • Top Dom
 • Medz
 • DMF
 • Komunalac
 • Ingram
 • Tuzla Farm
 • Una Storia
 • GPP