Juniori poraženi od Krupe

Objavljeno: 12:06, 13 Maj 2023

U 24. kolu omladinske U-19 Premijer lige BiH, naši juniori poraženi su na gostovanju od Krupe 2:1.

Izabranici Gradimira Crnogorca nakon serije dobrih rezultata u domaćem prvenstvu, doživjeli su prvenstveni poraz. Kitić je domaće doveo u vodstvo u 37. minuti, a prednost je udvostručio Penić u 54. minuti.

Crveno-crni su rezultat smanjili u 90. minuti preko Vilakića, no za izjednačenje vremena više nije bilo. U narednom kolu izabranici Gradimira Crnogorca na pomoćnom terenu stadiona Tušanj dočekuju FK Borac.

Od prve minute na današnjem susretu nastupili su  Brkić, Dakić, Bratovčić, Duvnjak, Pekarić, Hasanović, Kovačević, Jašarević, Milošević, Hrvić i Fačić. Još su nastupili Vilakić, Mujić, Šerbečić, Mešić i Palić.