Bez pobjede na Tušnju: Sloboda i Željo podijelili bodove

Objavljeno: 16:15, 27 Novembar 2021

U okviru 18. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, na Tušnju je danas odigrana utakmica između Slobode i Željezničara.

Utakmica je završena rezultatom 1:1. Prvo je poveo Željezničar u 31.minuti susreta, a naš tim je došao do izjednačenja u 42. minuti pogotkom Mirsada Ramića.

Prema riječima šefa stručnog štaba našeg kluba Mladena Žižovića, Crveno - crni su bili fenomenalni na zelenom terenu što se pokazalo velikim brojem prilika.

"Momci su stvarno bili fenomenalni. Što se tiče rezultata, naravno da nismo zadovoljni jer nije pobjeda, ali pokazali smo, posebno u drugom poluvremenu, dominaciju u svim elementima fudbalske igre",  dodao je Žižović.

Nakon ove utakmice, naš tim ima ukupno 24 boda na premijerligaškoj tabeli i nalazi se na petoj poziciji. Narednu utakmicu Crveno - crni će odigrati protiv Borca u Banja Luci.