Velika borba na Tušnju: Sloboda i Velež podijelili bodove

Objavljeno: 20:08, 08 Novembar 2021
article image

U okviru 16.kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, Crveno - crni su na Tušnju dočekali FK Velež iz Mostara.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, a do prvog gola došla je ekipa Veleža već u 15.minuti susreta. Strijelac je bio Brandao. Crveno - crni su do izjednačenja došli u minutama sudijske nadoknade kada je protivničku mrežu zatresao Miloš Zličić.

''Mislim da je, kada se sve uzme u obzir, rezultat realan. Zaslužili smo ovaj bod koji za nas mnogo znači na polju samopouzdanja. Velež se pred sami kraj počeo zatvarati kako bi sačuvao rezultat što je bilo za očekivati, a mi smo to iskoristili'', kazao je Mladen Žižović, šef stručnog štaba našeg kluba nakon odigrane utakmice.

Nakon ove utakmice, Crveno - crni imaju ukupno 23 osvojena boda i nalaze se na četvrtom mjestu na tabeli m:tel Premijer lige.

Prije početka današnje utakmice, naš klub, ali i navijačka skupina Fukare dodijelili su zahvalnice i poklone kapitenu Amaru Beganoviću povodom stotinu odigranih utakmica u crveno - crnom dresu.

''Zahvalio bih se Slobodi na svemu što su mi dali u životu, svim trenerima i sportskim radnicima sa kojima sam sarađivao tokom dosadašnje karijere, ovo je na neki način i njihov jubilej. Želim se zahvaliti Upravi kluba i Fukarama na znakovima pažnje koje su mi dodijelili prije današnje utakmice'', kazao je tim povodom Amar Beganović.