Uspješan test: Crveno - crni bolji od Vršca

Objavljeno: 14:44, 11 Februar 2021
Minimalan trijumf naše ekipe nad gostima iz Vršca

Strijelac pobjedonosnog gola bio je Dušan Ristić na samom početku drugog poluvremena.

Crveno – crni su danas odmjerili snage sa ekipom OFK Vršac i upisali trijumf 1:0 (0:0). Bila je ovo peta provjera za naš tim u pripremnom periodu uoči početka proljetne polusezone.

Na stadionu Bare u Siminom Hanu odigran je zanimljiv susret, a da su iskoristili sve prilike Crveno – crni su mogli upisati i ubjedljiviji trijumf.

U prvom poluvremenu odlične šanse pripustili su Saša Maksimović, te Said Husejinović u dva navrata, pa je tako mreža gostiju ostala netaknuta. Fudbaleri Vršca takođe su imali dobru priliku da ugroze naš gol, ali je jedan od protivničkih igrača nakon kornera pogodio prečku.

Tek što se u drugom poluvremenu krenulo sa centra, Crveno – crni su poveli. Bila je to brza akcija koju je započeo Dženis Beganović, a nakon što je loptu propustio Husejinović, na pravom mjestu je Dušan Ristić koji postiže gol za 1:0. Igrala se 47. minuta.

Do kraja susreta naš tim je imao još nekoliko dobrih šansi, a izdvajamo stativu Dženisa Beganovića. Gosti su pružili žestok otpor, mogli su u drugom poluvremenu doći do poravnanja, no naša odbrana bila je na visini zadatka.

Nakon selekcije TK, ovo je drugi vezani trijumf Crveno – crnih u pripremnom periodu.

FK SLOBODA – OFK VRŠAC 1:0 (0:0)

Stadion Bare u Siminom Hanu. Strijelac: 1:0 – Ristić (47').

FK SLOBODA: Golubović, A. Beganović, Devedžić, Mujkić, Islamović, Kurtalić, Predragović, Maksimović, Resić, Husejinović, Dž. Beganović. Igrali su još: Ristić, Salihović, Kadrić, Kapetanović, Alić i Mehić.

OFK VRŠAC: Jeveričić, Beljin, Lazevski, Kačarević, Vujić, Grek, Sarajlin, Ilić, Žeravica, Stojković, Blagojević.

FK Sloboda - OFK Vršac 1:0 (0:0)

• Image: 1 / 20