U borbenoj utakmici na Tušnju Sloboda ostala bez bodova

Objavljeno: 19:43, 18 Septembar 2021
article image

U okviru 9.kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, naši prvotimci odmjerili su snage sa ekipom Tuzla City - a.

Ova izuzetno napeta i borbena utakmica bila je neizvjesna do samog kraja. Zabilježen je veliki broj prilika za našu ekipu, no lopta nije htjela u okvir gola.

U 33.minuti susreta je dosuđen i penal za naš tim, ali je golman Tuzla City - a odbranio svoju mrežu.

Ko će odnijeti pobjedu, saznalo se tek u 90.minuti susreta kada je ekipa Tuzla City - a iskoristila priliku i postigla pogodak za konačan rezultat 1:0. Strijelac je bio Sulejman Krpić.

Ovom pobjedom je ekipa Tuzla City - a potvrdila trenutno prvo mjesto na tabeli m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, a Sloboda je ostala na trećem mjestu sa petnaest bodova.Naredni susret naša ekipa igra protiv Posušja na domaćem terenu u Tuzli.