Kraj na Tušnju: FK Sloboda - NK Široki Brijeg 1:1 (1:1)

Objavljeno: 14:57, 16 Maj 2021

Dobrodošli na tekstualni prenos tušanjskog meča 31. kola M-Tel Premijer lige BiH.

KRAJ UTAKMICE

Tri minute sudijske nadoknade

85' - Pet minuta do kraja. Rezultat na Tušnju je 1:1.

83' - Dva vezana kornera za goste, no bez opasnosti pred našim golom.

82' - Devedžić mijenja Miškovića.

Preporučujemo:

80' - Ulazimo u posljednjih 10 minuta meča.

78' - Slobodan udarac Širokog, Kukić boksuje u korner. U nastavku Crveno - crni izbijaju loptu van našeg šesnaesterca.

77' - Druga izmjena u našim redovima. Predragovića mijenja Leko.

75' - Dobra kombinacija našeg tima, ali Beganović prejako centrira na drugu stativu. U nastavku Široki je bio u velikoj prilici, ali je naša odbrana nekako izbila loptu daleko od našeg gola.

72' - Korner za Crveno - crne, Miškić boksuje loptu van svog šesnaesterca.

68' - Korner za Crveno - crne, Mujagić šutira odbrana gostiju blokira njegov udarac. U nastavku napada Predragović je u sjajnoj šansi, ali njegovu plasiranu loptu brani Miškić.

66' - Period dominacije gostiju, ali smo se odbranili.

63' - Slobodan udarac izvodi Predragović, ali šalje loptu snažno na drugu stativu.

62' - Izmjena u našim redovima. Husejinovića mijenja Mujagić.

61' - Korner za goste, ali odbrana Crveno - crnih bez problema otklanja opasnost ispred svog gola.

58' - Period bez uzbuđenja.

56' - Novi slobodan udarac za naš tim. Gosti se brane.

51' - Gosti pokušavaju preskakanjem igre, ali loptu šalju u gol aut.

49' - Crveno - crni su ofanzivnije otvorili drugi dio meča. Opasnost pred golom gostiju. Dženis Beganović izvodi slobodan udarac, a Ilić glavom šutira u Miškića.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme. Sretno Crveno - crni!

Idealan izbor za vas:

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

Jurić pogađa za 1:1. Kukić je pročitao njegovu stranu, ali je lopta bila brza i precizna.

Penal za goste, Maksimović faulira Ikića u našem šesnaestercu.

45' - Još minuta sudijske nadoknade.

43' - Pokušaj Ikića lijevom nogom, ali šutira pored našeg gola.

40' - Još pet minuta do kraja prvog poluvremena. Sigurna igra Crveno - crnih.

36' - Centaršut sa desne strane Širokog Brijega, ali lopta završava u rukama našeg Kukića.

34' - Gužva pred golom gostiju, ali nekako izbijaju loptu van svog šesnaesterca.

34' - Korner za Crveno - crne.

31' - Još jedna brza akcija našeg tima, ali Mišković ne stiđe na dubinsku loptu. Prije njega do nje je došao golman gostiju Miškić.

28' - Iz prve ozbiljnije prilike poveli smo 1:0. Sjajna akcija našeg tima.

Kombinacija Crveno - crnih po desnoj strani, Dženis Beganović dodaje do Roberta Miškovića koji fintom vara svog čuvara i lijevom nogom rezantno šalje loptu u donji lijevi ugao gola Darija Miškića.

24' - GOOOOOOOOOOL vodimo 1:0!!!

20' - Lopta je uglavnom u posjedu gostiju, Crveno - crni fokusirani na odbranu. Opasno pred našim golom ali udarac Jurića blokira naša odbrana.

18' - Ikić centrira sa desne strane. ali Ilić glavom otklanja opasnost.

16 ' - Terenska inicijativa Širokobriježana

13' - U nastavku gosti u prilici, ali udarac Grgića brani Kukić.

12' - Sumnjiva situacija. Jedan od odbrambenih igrača Širokog loptu vraća golmanu koji je hvata rukama, ali sudija ne svira indirektan udarac.

9' - Balić glavom izbija van našeg šesnaesterca.

8' - Novi korner za goste.

7' - Gužva pred našim golom nakon centaršuta Stanića, ali bez opasnosti po gol Kukića.

5' - Prvi pokušaj našeg tima, no slab centaršut Predragovića sa desne strane.

3' - Lopta je u posjedu gostiju, Crveno - crni vrebaju priliku za kontraudar.

1' - Počela je utakmica na Tušnju. Sretno Crveno - crni!

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice 31. kola M-Tel Premijer lige BiH: FK Sloboda - NK Široki Brijeg.