Sloboda u Tuzli deklasirala Široki Brijeg

Objavljeno: 08:55, 16 Oktobar 2020

Sloboda je večeras u Tuzli u posljednjem meču subotnjeg programa šestog kola Premijer lige BiH pobijedila Široki Brijeg rezultatom 3:0.

Husejinović je već u petoj minuti pogodio za prednost Slobode i nagovijestio odličnu noć za domaće.Ekipa Širokog je od 36. minute igrala bez golmana Zlomislića, koji je dobio direktan crveni karton.U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Tomašević je zabio odličan gol i udvostručio prednost.Konačnih 3:0 za Slobodu postavlja Beganović u 73. minuti.Slobodi je ovo bila druga pobjeda u ovoj sezoni, dok je Široki Brijeg prvi put poražen.