Sloboda slavila pobjedu u prijateljskoj utakmici

Objavljeno: 18:39, 29 Juni 2022
article image

Prijateljska utakmica između Fudbalskog kluba „Sloboda” i Fudbalskog kluba „Loznica” završena je rezultatom 3:2 u korist Crveno-crnih.

Dobra akcija Saše Maksimovića i Saida Husejinovića rezultirala je prvim pogotkom za tim Slobode na utakmici. Prvi gol postigao je Adi Alić donoseći svome timu prednost od 1:0. Nakon odličnog solo prodora Alena Kurtalića, Sloboda ponovo dolazi do pogotka.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 2:1, a u drugom poluvremenu šansu za igru dobijaju fudbaleri s klupe.

Još dva gola su postignuta u drugom poluvremenu. Loznica je uspjela još jednom zatresti mrežu Crveno-crnih, a tim s Tušnja došao je do još jednog pogotka akcijom Buturovića i Irmana Sejmenovića, koji posprema loptu u mrežu za konačnih 3:2.

Strijelci: Alić, Kurtalić, Sejmenović

Sastav FK Sloboda: Bukvić, Osmanković, Osmić, Devedžić, Husejinović, Kapetanović, Delić, Kurtalić, Alić, Maksimović, Mehmedović.

Drugo poluvrijeme: Erić, H.Beganović, Redžić, Avdić, Ćivić, Buturović, Saletović, Mujarić, Hasanović, Sejmenović, Mahmud Ali, Pekarić, Jusić.