Remi sa Novim Pazarom: Crveno - crni se sutra vraćaju kući

Objavljeno: 17:23, 04 Juli 2021
Detalj sa današnjeg susreta protiv Novog Pazara

Nakon tri test meča naš tim završava pripreme na Zlatiboru.

Današnjom utakmicom protiv Novog Pazara, Crveno - crni su ušli u završnicu zlatiborskih priprema.

Naš tim je odigrao još jedan dobar susret, a utakmica protiv superligaša iz Srbije okončana je remijem 1:1 (0:1). Mladen Žižović za razliku od jučerašnjeg susreta protiv Radnika Surdulica, ovu utakmicu je započeo sa drugačijom postavom.

Na golu je stajao Drakulić, zadnju liniju činili su Jusić, Devedžić, H. Beganović i Avdić, a vezni red Kapetanović, Saletović, Mehmedović, Husejinović i Zličić. U vrhu napada igrao je Alić.

Novi Pazar u vodstvo je došao u 35. minuti, no u drugom dijelu Crveno - crni su postigli gol za konačnih 1:1. Igrala se 75. minuta kada je Adi Alić fenomenalnim eurogolom zatresao mrežu protivnika. Dodajmo da su priliku za igru u ovoj utakmici dobili i mladi prvotimci Hodžić, Hasanović i Vrabac.

Crveno - crni su ovim susretom okončali boravak na Zlatiboru, a povratak kući planiran je sutra.