Radnik i Sloboda remizirali u Bijeljini

Objavljeno: 17:35, 26 Oktobar 2020
Placeholder image!

Radnik i Sloboda remizirali su (1:1) večeras u Bijeljini u susretu 12. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Radnik i Sloboda remizirali su (1:1) večeras u Bijeljini u susretu 12. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine. Prvo poluvrijeme ovog meča nije donijelo previše. Igralo se dosta tvrdo i oprezno sa obje strane i gledali smo poprilično dosadan meč. Od onog što vrijedi izdvojiti su pokušaji Beganovića za Slobodu i Bradonjića za Radnik, ali nije bilo previše opasnosti po mrežu rivala i na odmor se otišlo bez golova.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Sloboda je povela. Veliku grešku napravio je štoper domaćeg tima Šubert, lopta mu je prošla kroz noge i došla je do mladog Jasmina Osmića. On je majstorski zaobišao Kozića i pogodio je za 0:1. Radnik je potom krenuo ofanzivnije prema golu. Popara je dobro šutirao, lopta odlazi tik pored gola, a zatim uzvraća i Husejinović, brani Kozić.

Ipak, u 64. minuti domaći su izjednačili. Nakon kornera gosti su zaboravli Vladimira Bradonjića, a ovaj pogađa za 1:1. Potom su oba tima promašia po zicer. Bradonjić i Dženis Beganović sa samo nekoliko metara nisu uspjeli da zabiju. Zatim je golman gostiju Kukić skinuo još jednu bombu Popare, igra se potom smirila, pa je do kraja ostalo 1:1 i oba tima su osvojila po bod.