Pioniri i kadeti odmjerili snage sa igračima Tuzla City - a

Objavljeno: 15:41, 06 Septembar 2021
article image

Pioniri i kadeti našeg kluba danas su odigrali utakmice protiv pionirske i kadetske selekcije gradskog rivala FK Tuzla City.

Utakmica pionirskih selekcija završena je rezultatom 1:2 za Tuzla City. Protivničku mrežu zatresao je naš Nedim Spahić već u petoj minuti susreta, no sreća nije bila na našoj strani do samog kraja, iako su pioniri pokazali uigranost i borbenost.

Kada su u pitanju kadetske selekcije, Crveno - crni su slavili rezultatom 2:1. Oba gola za naš tim postigao je Ensar Mešić još u prvom poluvremenu. Protivničku mrežu zatresao je u 37. i 42. minuti susreta.

Pioniri trenutno zauzimaju osmo mjesto na tebeli Premijer omladinske lige BiH sa ukupno osvojenih devet bodova, a kadeti su u svojoj kategoriji peti sa osvojenih dvanaest.