Pioniri i kadeti dočekali NK Široki Brijeg

Objavljeno: 16:24, 29 April 2022

U okviru sedmog kola Razvojne lige Bosne i Hercegovine, pioniri Fudbalskog kluba Sloboda dočekali su Nogometni klub Široki Brijeg.

Utakmica se odigrala na pomoćnom terenu stadiona Tušanj i završena je rezultatom 0:1.

Jedini pogodak na ovoj utakmici ostvario je igrač NK Široki Brijeg, Zeljko Ivan u 68. minutu.

Žuti karton u timu Slobode dobio je Bešić Adi u 59. minutu igre, a priliku za igru dobili su Ramić Vanes i Tunjić Kristijan u 61. minutu, Lelić Emir u 64. minutu, te na kraju Muratbegović Amar u 74. minutu.

Pioniri crveno-crnih se nalaze na drugom mjestu na tabeli sa 28 bodova.

Također, u okviru sedmog kola Razvojne lige Bosne i Hercegovine, Slobodini kadeti su dočekali NK Široki Brijeg, a ova utakmica je završena 0:0.

Za tim Slobode presuđena su dva žuta kartona. Prvi žuti karton dobio je Mujić Ajdin u 58. minutu, a deset minuta nakon njega žuti karton dobija Beganović Ajdin.

U 66. minutu u igru ulaze Kuduzović Almedin i Dudić Harun, a u 83. minutu priliku za igru dobijaju Kovač Adis i Đapo Esmin.

Slobodini kadeti se nalaze na drugom mjestu na tabeli, sa 46 bodova.