Nova tri boda za žensku selekciju: Ubjedljiva pobjeda nad FK Sarajevo

Objavljeno: 17:20, 02 Oktobar 2021
article image

U okviru 6.kola Prve ženske lige Federacije Bosne i Hercegovine, naše Crveno - crne dame su odmjerile snage sa ekipom FK Sarajevo.

Naša ekipa je odnijela ubjedljivu pobjedu u ovom susretu rezultatom 3:0, a golove su postigle Emina Kasumović, Matea Topalović i Bojana Petrović.

"Odlično odigrana utakmica naše ekipe. Djevojke su pokazale je ova ekipa veliki potencijal i ja jako vjerujem u njih. Svaka je dala svoj maksimum na terenu, a posebno bih izdvojio Kasumović Eminu koja je u protekle dvije utakmice postigla četiri gola te Ajlu Mujezinović koja na sredini terena cijelu sezonu odrađuje rovovski posao. Također Bojana  Petrović je dala vrhunski gol iz slobodnog udarca. Velika pobjeda za nas i to protiv jedne od najboljih ekipa, zaista se  igrao fudbal na obje strane", kazao je Armin Mujezinović, trener ženske selekcije našeg kluba.

I pioniri i kadeti našeg kluba su danas odmjerili snage protiv Radnika iz Bijeljine. Pionirska selekcija je poražena rezultatom 2:0, a kadetska selekcija pod vodstvom trenera Gradimira Crnogorca je ponovo briljirala i ostvarila pobjedu rezultatom 4:1. Golove su postigli Vilakić Jakub, Mešić Ensar, Babović Maid i Hrstić Kenan. Nakon ove pobjede kadeti imaju ukupno osvojena 24 boda. 

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • Leda
 • Sparkasse
 • Junuzovic
 • Sarajevo Osiguranje
 • Tim Gradnja
 • Limpio
 • AquaMont
 • Senex
 • HH Inc
 • Top Dom
 • Medz
 • DMF
 • Komunalac
 • Ingram
 • Tuzla Farm
 • Una Storia
 • GPP