Kraj utakmice: FK Tuzla City - FK Sloboda 1:0 (0:0)

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice FK Tuzla City - FK Sloboda.

KRAJ UTAKMICE

Džafić povrijeđen leži na zemlji, ambulantno vozilo dovezeno je na tartan stazu

Četiri minute sudijske nadoknade

89' - Balić je dobio drugi žuti karton, igramo sa 10 fudbalera

86' - Resić mijenja Mujagića

85' - Još pet minuta do kraja utakmice na Tušnju

83' - Pokušaj Miškovića iz slobodnog udarca, u nastavku i Mujagić pokušava šutirati na gol domaćina, ali odbrana Tuzle blokira njegov udarac

79' - Gužva pred našim golom nakon kornera, ali odbrana Crveno - crnih otklanja opasnost

75' - Trostruka izmjena u našim redovima: Osmić, Kurtalić i Dž. Beganović izlaze, Mišković, Đorđić i Alić ušli su u igru

74' - Dobra prilika za Tuzlu, Argentinac Doffo šutira preko gola

- Sudija Bandić procijenio je da je Jusić u šesnaestercu faulirao Ramića i svirao najstrožu kaznu za Tuzlu

68' - Domaćini vode 1:0. Brkić je savladao Golubovića

67' - Penal za Tuzlu City

64' - Leko mijenja Predragovića

61' - Crveno - crni bolje igraju. U par navrata opasno prijete golu Tuzle

58' - Odličan centaršut Amara Beganovića sa desne strane, Nukić otklanja opasnost ispred svog gola...Još jedna velika prilika našeg tima, udarac Maksimovića blokira odbrana domaćina

56' - Gužva pred golom Crveno - crnih, naša odbrana ponovo je na visini zadatka

54' - Bez uzbuđenja na terenu, igra se između dva šesnaesterca

46' - Počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45'+1' - Korner za Crveno - crne, ali  bez opasnosti po Tuzlu

41' - Opasno pred golom Tuzle, šut Maksimovića blokira Morris

40' - Ulazimo u zadnjih pet minuta prvog poluvremena. Rezultat je 0:0

34' - Najbolja prilika za domaćine, ali volej udarac Mehidića izvrsno brani Golubović

31' - Korner za Tuzlu, lopta dolazi do Crnkića na drugoj stativi, a on loptu šutira preko gola

29' - Terenska inicijativa Tuzle, Crveno - crni povučeni igraju na kontranapad

22' - Brkić izvodi slobodan udarac iskosa sa lijeve strane, no Kurtalić sjajno reaguje i izbacuje loptu izvan našeg šesnaesterca

18' - Gužva pred našim golom, no Ilić otklanja opasnost

17' - Opasnost pred golom domaćina, dobra kombinacija Crveno - crnih i centaršut u šesnaesterac. Muminović u skoku promašuje loptu, a ona odlazi u gol -aut

13' - Bez uzbuđenja na tušanjskom travnjaku

5' - Sjajan početak meča, igra se dinamično na obje strane

2' - Prečka! Igrač Tuzle City sam je sebi poslao loptu u prečku, u nastavku jedan od načih igrača šutira glavom preko gola domaćina.

1' - Počela je utakmica!

- Još 10 minuta preostalo je do početka meča na Tušnju. Sretno Crveno - crni!