Kraj na Tušnju: FK Sloboda - FK Željezničar 1:0

Objavljeno: 12:55, 03 April 2021

Dobrodošli na tekstualni prenos meča 24. kola M-Tel Premijer lige BiH

KRAJ UTAKMICE: FK SLOBODA - FK ŽELJEZNIČAR 1:0!

90' - Ukazuje se pomoć Goluboviću. Četiri minute sudijske nadoknade

89' - Brz napad Crveno - crnih, Alić šutira ali njegov udarac blokira Čeliković

88' - Mujagića mijenja Islamović

86' - Bezuspješni pokušaji gostiju da nešto naprave u ofanzivi. Sjajna postavka i igra Crveno - crnih

83' - Markovića mijenja Kadrić

80' - Još 10 minuta do kraja utakmice

77' - Koškanje igrača oba tima. Osmić je ležao na travnjaku, a gosti su nastavili sa igrom. To je razbjesnilo naše prvotimce

75' - Izvrsna akcija Crveno - crnih, ali Mujagić ne prihvata loptu na lijevoj strani.

74' - Opasan slobodnjak Dženisa Beganovića, odbrana Željezničara izbija u korner

70' - Dobra igra Crvreno - crnih. Agresivno i borbeno na svaku loptu. Gosti bez ideje kako zaprijetiti našem golu

67' - Opasan napad gostiju sa lijeve strane, dobro se branimo

65' - Dalekometni udarac Mujezinovića visoko preko našeg gola

61' - Alić mijenja Miškovića. Prva izmjena u našem timu

60' - Sat vremena igre na Tušnju. Vodimo 1:0. Sjajna prilika za Maksimovića, no šutira pored gola gostiju.

55' - Željezničar je krenuo ofanzivno, ali Crveno - crni dobro stoje na terenu i kontrolišu igru

49' - Prodor Mujagića po desnoj strani, sjajan centaruš, a na drugoj stativi usamljeni Makismović rutinski matira Erića. Vodimo 1:0

48' - GOOOOOOOOOL SAŠA MAKSIMOVIĆ TRESE MREŽU ŽELJEZNIČARA!!!

48' - Opasan udarac Boje, lopta prolazi kraj naše lijeve stative

46' - Počelo je drugo poluvrijeme na Tušnju. Sretno Crveno - crni!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45' - Utakmica je nastavljena, još dva minuta sudijske nadoknade

43' - Sudar u vazdušnom duelu Mujezinovića i Mujagića. Ukazuje im se pomoć

41' - Golubović ponovo brani penal!!! Iz odbijanca Bekrić je ponovo šutirao, a naš golman i to brani!

40' - Penal za Željezničar Devedžić je igrao rukom u našem šesnaestercu

36' - Željezničar uzvraća slobodnjakom, ali naš tim bez problema otklanja opasnost ispred Golubovića

34' - Dva vezana kornera Crveno - crnih gosti se brane

32' - Novi slobodnjak Crveno - crnih, odbrana Želje izbija loptu u aut

27' - Kontranapad gostiju, Zec sam oči u oči sa Golubovićem...naš golman brani!

25' - Udarac Fedora sa ivice šesnaesterca pravo u Erića

23' - Dobar prodor Mujagića po desnoj strani, no prizemno centrira u ruke golmana gostiju Erića

22' - Čvrsta igra na tušanjskom travnjaku. Obje ekipe igraju oprezno.

18' - Slobodan udarac Dž. Beganovića sa četrdesetak metara, odbrana Želje otklanja opasnosti ispred svog gola

12' - Opasan centaršut gostiju sa lijeve strane, Jusić izbija loptu u korner

5' - Početno ispitivanje snaga

1' - Počela je utakmica. Sretno Crveno - crni!