Kraj meča: FK Sloboda - FK Borac 0:0 (0:0)

Objavljeno: 14:59, 30 Maj 2021
article image

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice 33. kola M-Tel Premijer lige BiH.

Kraj meča na Tušnju.

88' - Najbolja prilika za Crveno - crne. Sa lijeve strane Osmić je odlično prošao i centrirao, ali na loptu kasni Alić.

86' - Vranješ pokušava iz slobodnog udarca sa preko 25 metara. Pogađa naš živi zid.

Idealan izbor za vas:

82' - Dženis Beganović šutira iz slobodnog udarca iskosa sa desne strane, ali samo preko gola Borca.

77' - Još jedna dobra prilika za naš tim. Mišković je centrirao sa desne strane, ali nema nikoga na mjestu da je plasira ka golu gostiju. U nastavku Dženis Beganović je izveo korner, a mladi Saletović glavom šutira pravo u ruke golmana Borca Lakića.

75' - Druga izmjena u ekipi Crveno - crnih. Đorđić je zamijenio Maksimovića.

74' - Dobra situacija za Crveno - crni, no Alić je poslao prejaku loptu ka Maksimoviću koji se ubacivao po desnoj strani.

73' - Slobodan udarac za goste, ali lopta odlazi u gol aut.

69' - Još jedan opasan pokušaj Vranješa koji blokiramo u korner. U nastavku je Borac ponovo u prilici, ali smo se odbranili.

67' - Dobri napadi našeg tima. Prvo je Husejinović šutirao, gosti blokiraju, a u nastavku Saletović je u prodoru, no nije uspio uposliti nikoga u vrhu napada.

65' - Skraćeni korner za Borac, ali je Dujaković to izveo neprecizno i prejako. Bez ikakve opasnosti po naš gol.

63' - Prva izmjena u našim redovima. Alić mijenja Mujagića.

60' - Sat vremena igre na Tušnju. Tempo je opao i igra se između dva šesnaesterca.

57' - Nastavljen je meč.

56' - Bez šansi na Tušnju. Nakon duela Amara Beganovića i Uzelca ukazuje se pomoć stoperu Borca.

50' - Odličan prodor Husejinovića po lijevoj strani, ušao je u šesnaesterac gostiju, centrirao, ali naši napadači nisu zahvatili ovu loptu. Završila je na drugoj strani terena. Velika prilika za Crveno - crne.

48' - Još jedan napad Borca. Vranješ je sa desne strane ušao u naš šesnaesterac, ali loptu u korner izbija Devedžić. U nastavku nova gužva pred našim golom, a na drugoj stativi Vranješ kasni nakon udarca Uzelca.

47' - Slobodan udarac za Borac sa preko 25 metara. Dobar udarac Vranješa, ali Kukić paradom boksuje loptu u aut.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme. Sretno Crveno - crni.

45' - Kraj prvog poluvremena.

44' - Dobra akcija Crveno - crnih po lijevoj strani, Mišković centrira, ali odbrana Borca ispred Dženisa Beganovića čisti ovu loptu.

40' - Još pet minuta do kraja prvog poluvremena. Bez uzbuđenja na Tušnju.

36' - Slobodan udarac gostiju iskosa sa lijeve strane, ali slab centaršut su bez problema iskontrolisali naši fudbaleri.

34' - Podrška sa obližnjeg brda i balkona stanova ne jenjava. Navijači su na visini zadatka kao i uvijek

32' - Otvorena utakmica na obje strane, no za sada se mreže ne tresu. Crveno - crni dobro igraju, disciplinovano i snažno.

30' - Pola sata igre na Tušnju. Rezultat je 0:0.

27' - Opasno pred našim golom. Dujaković je prošao po desnoj strani i centrirao, a Vranješ glavom šutira tik kraj našeg gola.

26' - Pokušaj Borca da zaprijeti našem golu sa desnog krila, ali Crveno - crni su na visini zadatka. Bez opasnosti po Kukića.

22' - Kakva kombinacija Crveno - crnih. Prodor Husejinovića, dupli pas sa Miškovićem, ali u konačnici lopta je prebrza za našeg ofanzivca. Bila je ovo sjajna prilika da ugrozimo gol Borca.

18' - Novi napad Crveno - crnih po desnoj strani, Amar Beganović centrira, no sudija Musa svira prekršaj u napadu. Dobra prilika za naš tim.

16' - Vranješ je pokušao iz slobodnjaka sa distance iznenaditi Kukića, ali to je lagan plijen za našeg čuvara mreže.

12' - Odličan prodor Miškovića po lijevoj strani, ali njegov centaršut blokiraju Banjalučani.

11' - Vranješ je odlično šutirao sa lijeve strane, ali na mjestu je naš golman Kukić. Odbranom je izbio loptu u aut.

8' - Opasan pokušaj Dženisa Beganovića sa distance. Lopta je prohujala kraj desne stative gola Borca. Bio je ovo udarac sa preko 25 metara.

6' - Korner za Borac, u nastavku brza tranzicija Crveno - crnih, Husejinović sjajno prolazi po desnoj strani, ali na njegov centaršut nije se pojavio niko od saigrača. Gosti su se odbranili.

3' - Borac uzvraća slobodnim udarcem, ali bez problema naša odbrana brani svoj gol.

1' - Slobodan udarac za Crveno - crne sa lijeve strane, no odbrana gostiju se brani.

1' - Počela je utakmica na Tušnju. Sretno Crveno - crni!