Kadeti sve uigraniji: Pobjeda nad Širokim Brijegom

Objavljeno: 16:13, 15 Oktobar 2021
article image

Kadetska selekcija našeg kluba danas je odmjerila snage sa ekipom iz Širokog Brijega.

Pobjedu našoj ekipi donio je Ensar Mešić pogotkom u 75. minuti susreta. Ovom utakmicom naši kadeti nastavljaju slavni niz od nekoliko uzastopnih pobjeda te zadržavaju visoku poziciju na tabeli sa ukupno osvojenih trideset bodova.

''Čestitam djeci na zasluženoj pobjedi. U ovom uzrastu možda i nije bitno toliko pobjeđivati koliko je bitno praviti igrače za juniorski i prvi tim Slobode, a pobjede samo govore da itekako imamo potencijala u timu za napredak. Fudbaleri se pravilno razvijaju i svakim danom sve više napreduju'', kazao je Gradimir Crnogorac, trener kadetske selekcije našeg kluba.

Snage sa Širokim Brijegom danas je odmjerila i pionirska selekcija, a utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist protivničke ekipe. 

''

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • Leda
 • Bingo
 • Dita
 • NLB Banka
 • Sparkasse
 • Junuzovic
 • Sarajevo Osiguranje
 • Admiral
 • Tim Gradnja
 • Sonra-Telefunken
 • Klaus Lehmann
 • Marcaffe
 • Baupartner
 • Tep Light
 • Sector Security
 • Limpio
 • AquaMont
 • Hrastik
 • Senex
 • HH Inc
 • Top Dom
 • Medz
 • DMF
 • Komunalac
 • Ingram
 • Tuzla Farm
 • Una Storia
 • GPP