FK Sloboda FAN SHOP: Oboji svijet u crveno i crno

Objavljeno: 07:52, 02 Novembar 2021
article image

Zainteresovanost za dresove, majice i druge rekvizite koji nose pečat FK Sloboda raste iz dana u dan zbog čega vrijedno radimo na pripremi novog asortimana.

 Novi  dresovi  koji su pokupili vaše simpatije i oborili rekorde posjete na našoj oficijelnoj stranici sada su dostupni i u prostorijama kluba koje se nalaze u sklopu Gradskog stadiona Tušanj, a možete ih pogledati i kupiti i prije svake domaće utakmice na našem FAN SHOP  štandu.  

Nakon dresova, novine koje vam pripremamo biće namijenjene za sve generacije s posebnim fokusom na našu najmlađu publiku čiju iskrenu podršku dobijamo na svim  utakmicama. Dječiji asortiman donijet će posebnu čar našem FAN SHOPU, a crveno - crni odjevni predmeti i rekviziti će biti idealan poklon za vaše mališane. 

Ono što je bitno spomenuti jeste da odjevni predmeti koji  krase naš FAN SHOP nisu namijenjeni isključivo za dolaske na utakmice, nego su pogodni i za običnu šetnju gradom. Tako možete pronaći majice koje nose natpise ‘’75 000’’ i ‘’1919’’, a za najodanije navijače koji su u svakom trenutku uz Slobodu i žele da Sloboda bude uz njih, tu su majice na kojima se ističe ‘’FK Sloboda, Jedan grad - jedna ljubav’’, ‘’Samo crveno - crna’’ i ‘’Sloboda - Svetinja’’. 

Uz majice, posebnu pažnju posvetili smo dodacima  kako bi naši navijači i simpatizeri na bilo kojem mjestu i u bilo koje vrijeme uživali u detaljima omiljenog kluba. Tako su u ponudi šolje FK Sloboda koje krase vaše domove, ali i kancelarije, a iz kojih, kako ste nam dojavili, kafa ima drugačiji okus. Tu su i zastavice sa grbom Slobode za vaše automobile, kao i osvježivači zraka, privjesci za ključeve i mnogi drugi crveno - crni predmeti koji svakodnevno kupe vaše simpatije. 

Ono što je posebno važno jeste da ne zaboravljamo ni ljepši dio publike, te za navijačice i simpatizerke kluba, osim univerzalnih odjevnih predmeta, imamo kreirana ogledala  sa grbom FK Sloboda. 

FAN SHOP je i mjesto gdje u samo nekoliko klikova možete postati član/ica našeg kluba i time postati dio naše crveno - crne porodice.

Novi bogatiji asortiman nam dolazi uskoro, a primijetit ćete da smo uvažili sve vaše ideje koje ste nam slali putem e - mail adrese, pisali na društvenim mrežama, ali i za koje ste pitali na štandovima za prodaju prije utakmica našeg kluba. Obojimo zajedno svijet i grad u crveno i crno. 

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • BH Telecom
 • Fitogether
 • Solana
 • Leda
 • Bingo
 • Dita
 • NLB Banka
 • Sparkasse
 • Junuzovic
 • Sarajevo Osiguranje
 • Admiral
 • Tim Gradnja
 • Sonra-Telefunken
 • Klaus Lehmann
 • Marcaffe
 • Baupartner
 • Tep Light
 • Sector Security
 • Limpio
 • AquaMont
 • Hrastik
 • Senex
 • HH Inc
 • Top Dom
 • Medz
 • DMF
 • Komunalac
 • Ingram
 • Tuzla Farm
 • Una Storia
 • GPP