Efikasni pioniri: Četiri gola u mreži Radnika

Objavljeno: 13:39, 24 Juli 2021
Radost Crveno - crnih nakon drugog gola

Naša U-15 selekcija u premijernom nastupu pred domaćom publikom, slavila je visoku pobjedu protiv gostiju iz Bijeljine.

FK SLOBODA – FK RADNIK 4:0 (1:0)

Pomoćni stadion Tušanj. Sudija: Elvis Mujić (Banovići). Pomoćnici: Elvedin Topuzović (Tuzla) i Mirza Čejvanović (Tuzla). Delegat: Fahrudin Sinanović (Kalesija). Strijelci: 1:0 – Amel Ćorić (16'), 2:0 – Edin Ćivić (47'), 3:0 – Nedim Spahić (54'), 4:0 – Vezir Nezirović (59').

FK SLOBODA: Čamavdić, Ogrić, Husić (od 55. Cigić), Ramić, Jašarević, Ćivić (od 48. Dautović – od 60. Muratbegović)), Spahić, Bešić, Ćorić (od 59. Nezirović), Čosić (od 60. Dizdarević), Hamzić. Trener: Šefik Imamović.

FK RADNIK: Tukić, Rakić, Šarić, Bencun, Savić (od 55. Đelmo), Miletić, Ćosić (od 57. Perković), Vasiljević (od 49. Milanović), Jovanović, Pandžić (od 68. Stanojlović), Pantić. Trener: Dalibor Kapikul.

Nakon pobjede u prvom kolu, naši pioniri su ostvarili trijumf i u premijernom nastupu pred domaćom publikom. Na pomoćnom stadionu Tušanj ugostili su bijeljinski Radnik i porazili ih sa visokih 4:0 (1:0).

Igrala se 16. minuta kada su Crveno – crni došli u vodstvo preko Amela Ćorića, a sa minimalnih 1:0 otišlo se na predah. U drugom dijelu susreta izabranici trenera Šefika Imamovića odlučili su pitanje pobjednika. Gosti iz Bijeljine pružili su jak otpor, čak su u pojedinim trenucima meča bili dominantni, ali pogodak Edina Ćivića iz 47. minute otklonio je njihove nade da će neporaženi napustiti Tušanj.

Treći gol za našu U-15 selekciju postigao je Nedim Spahić, a konačnih 4:0 postavlja rezervista Vezir Nezirović. U igru je ušao u 59. minuti i odmah matirao golmana Radnika za veliku radost Crveno – crnih.

Nakon dva odigrana kola naši pioniri imaju maksimalan učinak i šest bodova na kontu.

U-15: Sloboda - Radnik 4:0

• Image: 1 / 20