Efikasan meč na Zlatiboru: Četiri gola u remiju sa Radnikom Surdulica

Objavljeno: 19:47, 03 Juli 2021
article image
Treća provjera donijela je dobru predstavu našeg tima

Golove za Crveno - crne postigli su Dženis Beganović i Saša Maksimović.

Crveno - crni su danas na Zlatiboru odigrali treći kontrolni susret u pripremnom periodu. Ekipa se sve više uigrava, a današnji protivnik bio je Radnik iz Sudrulice. Test protiv superligaša iz Srbije okončan je remijem 2:2 (1:2).

Mladen Žižović ovoga puta odlučio se za sljedeću startnu postavu:

Bukvić, A. Beganović, Ćivić, Osmić, Karišik, Kurtalić, Dž. Beganović, Predragović, Mujagić, Maksimović i Ramić.

Priliku za igru dobili su još i Mehmedović i Alić.

Protivnik je prvi došao u vodstvo u 13. minuti, no do poravnanja smo stigli u 36. minuti nakon što je Dženis Beganović bio precizan sa 11 metara. Do odlaska na odmor Radnik ponovo vodi od 39. minute, ali nakon predaha Crveno - crni su anulirali prednost protivnika.

U 60. minuti za 2:2 pogađa Saša Maksimović, a do kraja utakmice naš tim je propustio još nekoliko dobrih prilika da preokrene rezultat i dođe do trijumfa.

Do sada su naši prvotimci u pripremnom periodu odigrali tri susreta. Savladali su Rudar Pljevlja 2:0, a protiv Sarajeva i Radnika Surdulica odigrali su neriješeno (1:1 i 2:2),