Dino Dropić novi PR FK Sloboda

Objavljeno: 16:42, 11 Septembar 2022
article image

Dino Dropić, diplomirani žurnalista, pridružit će se našem PR timu i zajedno sa Jasminom i Lejlom izvještavati o radu svih selekcija našeg kluba.

Rođen je u Tuzli, 1. maja 1997. godine. Završio je osnovnu školu Tušanj, Gimnaziju "Ismet Mujezinović", kao i Filozofski fakultet u Tuzli, 2019. godine. Posjeduje iskustvo rada u medijima i sigurno da će svojim znanjem i iskustvom unaprijediti PR sektor našeg kluba. Dugogodišnji je navijač crveno-crnih, a prošao je i sve omladinske selekcije našeg tima. 

"Biti dio crveno-crne porodice za mene je nešto nevjerovatno. Drago mi je što ću bar na jedan način Slobodi vratiti ono što je ona dala meni kada sam bio mlađi i tu trenirao. Na stadionu Tušanj stekao sam mnogo prijatelja, upoznao odlične trenere i još bolje ljude i tu se uvijek osjećam kao kod kuće. Dat ću sve od sebe da opravdam ukazano povjerenje i da zajedno sa Jasminom i Lejlom kao PR tim budemo što bolji, u što iskreno ne sumnjam".

Jasmina Ibrahimović

Podsjećamo, prethodnih nekoliko mjeseci, skoro godinu dana, o svim dešavanjima u klubu i radu prvog tima, omladinskih selekcija i ženske selekcije crveno-crnih izvještavale su Jasmina Ibrahimović i Lejla Alić. 

Lejla Alić

Vjerujemo da će se na ovaj način, kompletiranjem PR tima, izvještavanje o radu svih selekcija FK Sloboda podići na još jedan veći nivo.

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • BH Telecom
 • Fitogether
 • Solana
 • Leda
 • Bingo
 • Dita
 • NLB Banka
 • Sparkasse
 • Junuzovic
 • Sarajevo Osiguranje
 • Admiral
 • Tim Gradnja
 • Sonra-Telefunken
 • Klaus Lehmann
 • Marcaffe
 • Baupartner
 • Tep Light
 • Sector Security
 • Limpio
 • AquaMont
 • Hrastik
 • Senex
 • HH Inc
 • Top Dom
 • Medz
 • DMF
 • Komunalac
 • Ingram
 • Tuzla Farm
 • Una Storia
 • GPP