Crveno - crne: Kadetkinje ugostile bijeljinski Radnik

Objavljeno: 19:23, 27 Februar 2021
Crveno - crne su ugostile ekipu iz Premijer lige BiH

Prijateljski susret odigran je danas na pomoćnom stadionu Tušanj.

Naša kadetska ženska selekcija danas je na pomoćnom stadionu Tušanj odigrala prijateljski susret protiv Radnika iz Bijeljine. Bio je ovo veliki izazov za Crveno – crne s obzirom da su nasuprot sebe imale ekipu iz Premijer lige BiH.

Rezultat nije bio u prvom planu, no navedimo da su gošće upisale trijumf 1:5 (0:3). Pogodak za Crveno – crne postigla je Amna Saburović u drugom poluvremenu. Dodajmo da je trenerica Merima Aljić u ovom susretu isprobala četiri nove igračice, a minutažu na terenu dobile su i djevojčice od 13 godina.

Gošće iz Bijeljine trenutno su jedna od najboljih bh. ekipa u ovoj kategoriji,  sa velikim brojem reprezentativki u svojim redovima.

Dogovoreno je da se u budućnosti nastavi saradnja naših klubova, tako da se uskoro može očekivati i da Crveno – crne gostuju u Semberiji.

Naša ekipa nastupila je u sastavu: Jahić, Kuzmić, Matanović, Vejseli, Mujezinović, Bilalić , Hasanović, Saburović, Kasumović, Kamenčić i Gvozdenović. Igrale su još: Milkunić i Topalović.

Bila je ovo sjajna prilika i da se dodatno promoviše ženski fudbal u gradu soli. Iskreno se nadamo da će se još više djevojaka i djevojčica priključiti našem klubu.

Kadetkinje: FK Sloboda - FK Radnik 1:5 (0:3)

• Image: 1 / 17