Bratovčić pozvan u kamp U-19 reprezentacije BiH

Objavljeno: 09:00, 02 Mart 2023
article image
SONY DSC

Danis Bratovčić, član juniorske selekcije našeg kluba, dobio je poziv za predstojeći kamp U-19 reprezentacije BiH.

Neizostavna je karika u timu Gradimira Crnogorca, a dobre igre u crveno-crnom dresu rezultirale su pozivom u reprezentaciju. Vjerujemo da će i u nacionalnoj selekciji nastaviti sa kvalitetnim igrama iz kluba i opravdati ukazano povjerenje selektora. Prethodnih mjeseci osim sa svojim vršnjacima trenirao je i sa našim prvim timom.

Prije svega bih se želio zahvaliti selektoru Ivankoviću i pomoćniku Spahiću na ukazanom povjerenju, ali naravno i mom šefu Crnogorcu. Jako sam sretan zbog poziva u reprezentaciju, jer je svakom od nas san da predstavlja svoju domovinu. Ja ću dati svoj maksimum, pa se zbog toga i nadam narednim okupljanjima i utakmicama”, istakao je Danis Bratovčić član juniorske selekcije našeg kluba.

SONY DSC


Kamp će se održati od 6. do 10. marta u Trening centru NS/FS BiH u Zenici. Osim Bratovčića put Zenice će i Amir Spahić trener naših pionira koji je nakon nekoliko godina rada u U-17 nacionalnoj selekciji, odnedavno pomoćni trener u U-19 reprezentaciji naše zemlje.

MI SMO FK SLOBODA
 • Sponsor Image

 • Sponsor Image
 • Legea

 • BH Telecom
 • Fitogether
 • Solana
 • Leda
 • Bingo
 • Dita
 • NLB Banka
 • Sparkasse
 • Junuzovic
 • Sarajevo Osiguranje
 • Admiral
 • Tim Gradnja
 • Sonra-Telefunken
 • Klaus Lehmann
 • Marcaffe
 • Baupartner
 • Tep Light
 • Sector Security
 • Limpio
 • AquaMont
 • Hrastik
 • Senex
 • HH Inc
 • Top Dom
 • Medz
 • DMF
 • Komunalac
 • Ingram
 • Tuzla Farm
 • Una Storia
 • GPP