Bh. kadeti odigrali test mečeve: Faris Omeragić nastupao za Zmajeve

Objavljeno: 12:46, 24 Juni 2021
Faris Omeragić (br.12) u prvih 11 Zmajeva

Golman naše U-17 selekcije branio je mrežu Zmajeva u drugom susretu protiv Crne Gore.

Kadetska reprezentacija Bosne i Hercegovine (U-17), u Trening kampu N/FS BiH odigrala je dva test meča protiv Crne Gore.

U redovima Zmajeva našao se i naš golman Faris Omeragić koji je priliku za igru dobio u drugom susretu. Prvi meč okončan je pobjedom gostiju 0:1, a drugi ogled je završen remijem 2:2. Zmajevi su za 12 minuta igre imali vodstvo 2:0, no na kraju Crnogorci dolaze do poravnanja.

Omeragić je u ovom susretu igrao u prvih 11 i na terenu je boravio do 60. minute. Za našeg mladog čuvara mreže bilo je ovo ogromno iskustvo i podstrek za dalji rad i razvoj.