Bez pobjede na Tušnju: Sloboda i Posušje podijelili bodove

Objavljeno: 16:41, 21 Septembar 2021
article image

U okviru 10. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine naša ekipa odmjerila je snage sa HŠK Posušje.

Utakmica je odigrana danas na stadionu Tušanj u Tuzli, a konačan rezultat je 1:1.

Bila je ovo utakmica ispunjena prilikama za oba tima, a Crveno - crni su odlično i optimistično završili prvo poluvrijeme. U 44.minuti je kapiten Amar Beganović asistirao, a Adi Alić loptu poslao u okvir protivničkog gola.

No, u drugom poluvremenu je ekipa Posušja iskoristila priliku i uzvratila. U 71.minuti gol je postigao Nikola Leko. Time je postavljen konačan rezultat utakmice, a ekipe su podijelile bodove.

Posušje trenutno ima sedam osvojenih bodova, a Sloboda velikih šesnaest. U narednom kolu m:tel Premijer lige BiH, naši prvotimci gostuju kod ekipe Zrinjskog.